Намистини з літерами застосовуються для створення унікальних прикрас: намиста, браслетів, елементів декору для одягу (рукавів, поясів з написами), оригінальних брошок-підвісок, при оформленні інтер'єру, прикрасі сумок або виготовленні іграшок.
Ви можете створити:
- іменний подарунок своїми руками, додавши ім'я чи ініціали у виріб;
- будь-який напис: значущі слова, життєвий девіз, слова кохання, фраза з улюбленого фільму чи пісні, заклик до дії;
- створити потрібну форму з букв-кубиків із змістом.
Намистини можна нанизувати і пришивати на текстиль, створюючи з літер написи різних форм.
Форма намистини: круг.
Матеріал: акрил
Розмір: 10*10*4 мм
Отвір: 1 мм.
Кількість: 20 г (приблизно (+)(-) 100 шт)
Увага: через особливості кольору монітора реальний колір може трохи відрізнятися від кольору на фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намистини |
| Застосування | Рукоділля |
| Форма | Квадратна |
| Форма в розрізі | Кубічна |
| Форма отвору | Кругла |
| Матеріал | Акрил |
| Особливість матеріалу | Непрозорий |
| Кількість отворів | 1 |
| Розміри | |
| Довжина | 6 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Висота | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 ₴/упаковка

