Намистини з літерами застосовуються для створення унікальних прикрас: намиста, браслетів, елементів декору для одягу (рукавів, поясів з написами), оригінальних брошок-підвісок, при оформленні інтер'єру, прикрасі сумок або виготовленні іграшок.
Ви можете створити:
- іменний подарунок своїми руками, додавши ім'я чи ініціали у виріб;
- будь-який напис: значущі слова, життєвий девіз, слова кохання, фраза з улюбленого фільму чи пісні, заклик до дії;
- створити потрібну форму з букв-кубиків із змістом.
Намистини можна нанизувати і пришивати на текстиль, створюючи з літер написи різних форм.
Форма намистини: квадрат.
Матеріал: акрил
Розмір: 5*5*5 мм
Отвір: 3мм.
Кількість: 20 г (приблизно (+)(-)100 шт)
Увага: через особливості кольору монітора реальний колір може трохи відрізнятися від кольору на фото.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Довжина | 5 мм |
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Основні | |
| Форма отвору | Кругла |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Застосування | Рукоділля |
| Матеріал | Акрил |
| Особливість матеріалу | Непрозорий |
| Тип | Намистини |
| Форма | Куб |
| Кількість отворів | 1 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴/упаковка

