Кліпса-затискач з бука, гладко відшліфована. Використовується як тримач для іграшки, прорізувача, слінггобус, пустушки тощо. Вона просто прикріплюється до одягу, коляски, ліжечка, і улюблена іграшка малюка не загубиться і не виявиться на підлозі.
Розміри: діаметр – 30 мм; довжина з прищіпкою – 43 мм; товщина – 17 мм.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Довжина | 43 мм |
| Висота | 17 мм |
| Діаметр | 30 мм |
| Основні | |
| Застосування | Для одягу |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Замок/застібка |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Особливість матеріалу | Непрозорий |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 ₴



