Виготовлена з ясена, і покрита акриловим лаком.
Дуже зручно працювати відразу з декількома квітами пряжі.
В ній нитки не плутаються між собою, моточки нікуди не укативаются.
Клубочница виконана в прямокутній формі, досить містка, гладко відполірована.
Даная клубочница имеет два большых отверстия в виде улитки, и 6 небольших круглых отверстия (с их помощью удобно вязать с нескольких моточков сразу).
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Застосування | Рукоділля |
| Форма отвору | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 787 ₴


